ATHOS autoalarm GSM/GPS - Autoalarmy na originální dálkové ovládání - Audiocom.cz

Autoalarmy na originální dálkové ovládání

Doprava zdarma

 

ATHOS autoalarm GSM/GPS

Vaše cena:

8 300,00 Kč

(8 300,00 Kč bez DPH 0%)

 

 

Kód:

181230

 

Dostupnost:

Skladem (1 ks)

Záruční doba:

24 měsíců

 

Stručný popis:

Autoalarm ATHOS CA-1803 kombinuje zabezpečení automobilu, imobilizér a přenos poplachové informace na mobilní telefon, možnost jej ovládat vlastními dálkovými ovladači nebo k jeho ovládání využít původního dálkového ovládání automobilu nebo z nastavených mobilních telefonů pomocí textových zpráv nebo také pouhým prozvoněním, možnost připojit na 12 i 24 V. Nabízí nejenom služby bezpečnostní, ale i logistické a to v rozsahu od rodinného sledování provozu, přes malé firmy s několika vozy až po firmy s rozsáhlým vozovým parkem

Další informace:

 

GSM autoalarm CA-1803 Athos

- kombinuje zabezpečení automobilu, imobilizér a přenos poplachové informace na mobilní telefon

- je možné jej ovládat vlastními dálkovými ovladači nebo k jeho ovládání využít původního dálkového ovládání automobilu

- je ho možné připojit na 12 i 24 V (Při připojení na 24V je potřeba ještě objednat 24V sirénu)

- ovládání je možné i z nastavených mobilních telefonů pomocí textových zpráv nebo také pouhým prozvoněním.

Autoalarm reaguje na otevření dveří, zapnutí klíčku zapalování, otevření kufru nebo kapoty a na zapnutí spotřebiče ve vozidle (pokles napětí). K autoalarmu je možné přiřadit také bezdrátové detektory, které mohou střežit prostor vozu nebo jeho okolí (garáž, karavan a podobně). Pro snadnější přístup například do garáže lze u těchto detektorů nastavit zpoždění poplachu. Při poplachu je aktivována siréna, jsou odeslány SMS zprávy o narušení a dojde k zavolání na přednastavená telefonní čísla. Texty SMS obsahují podrobnou informaci o zdroji a typu narušení, datum a čas. Pro snadnou komunikaci je možno měnit texty, které alarm zasílá. Poplachová SMS pak může mít podobu např: Nase Octavia hlasi: viko kufru, naruseni, cas: 02:27:50, 10.01.2004

Imobilizační obvod alarmu lze přerušit příkazovou SMS a znemožnit tak použití vozu v době, kdy dojde například ke zcizení klíčů. Autoalarm je možno doplnit o handsfree, která umožňuje komunikaci s posádkou vozu. Pomocí handsfree lze volat až na 4 přednastavená čísla a přijímat hovory z jakéhokoliv telefonního čísla. V době poplachu je možné poslouchat, co se ve vozidle děje. Na dotaz odešle SMS o momentálním stavu vozidla - uzamčení, stavu klíčku a podobně. Při použití předplacené SIM karty pravidelně dohlíží na zůstatek kreditu. CA-1803 Athos kontroluje stav palubního akumulátoru a hlásí jeho vybití. Má vlastní záložní zdroj, který v případě výpadku hlavního napájení nebo poklesu pod kritickou hodnotu začne zálohovat funkce autoalarmu (kromě houkání sirény). V případě připojení handsfree je zálohována i hlasová komunikace.
Autoalarm má velké množství volitelných funkcí, které je možno nastavovat pomocí programovacích SMS nebo i přístupem přes chráněnou webovou stránku GSMlink s heslovaným přístupem.

Navíc obsahuje GPS modul, který slouží nejenom k přesnému zobrazení polohy v případě narušení, ale nabízí i bohaté logistické funkce.
- na dotaz SMS zašle aktuální polohu vozidla v podobě zeměpisných souřadnic.
- při poplachu automaticky posílá informaci o poslední zaznamenané poloze včetně času, kdy byl záznam pořízen.
- v době zajištění je poloha průběžně aktualizována.
- při jízdě lze zapisovat trasu pohybu do vnitřní paměti autoalarmu. Tyto informace pak lze využívat pro zobrazení sledování historie provozu vozidla.
- komunikaci s vozidlem, sledování aktuální polohy, sledování historie provozu - to vše lze realizovat prostřednictvím nového prostředí aplikace GSMlink, která u výpisu jednotlivých poloh nabízí i odkazy do mapy. Lze tak zobrazit polohu vozidla v určitém čase přímo v mapě. Tato služba je nabízena bez jakýchkoliv měsíčních poplatků !!! GSMlink využívá odkazů na www.mapy.cz
- Athos CA-1803 nabízí také možnost komunikace s pultem centralizované ochrany REX. Ten může kromě služby střežení nabídnout i služby logistické. Dokáže totiž zpracovávat informace z vnitřní paměti autoalarmu do "knihy jízd" a tato data nabídnout k dalšímu zpracování. A to ať už na internetové stránce s heslovaným přístupem, tak formou souborů pro účetní programy.

CA-1803 ATHOS tak nabízí nejenom služby bezpečnostní, ale i logistické a to v rozsahu od rodinného sledování provozu, přes malé firmy s několika vozy až po firmy s rozsáhlým vozovým parkem. Služby sledování mohou být v rozsahu od jednoduché bezplatné orientace o provozu vozidla prostřednictvím GSMlinku (jediné náklady jsou za komunikaci SIM karty, které jsou dle rozsahu v řádek korun až desítek korun), až po komplexní placenou službu sledování provozu vozidel prostřednictvím služeb REX. Sim karta REX je již přiložena v každém balení autoalarmu.

 

Hodnocení výrobku:

12345

 

Elektronické platby

Přijímáme
platby kartou

https://im9.cz/cb/1202-1.pngObdrželi jsme certifikát spokojenosti