Služby - Audiocom.cz

Služby

Instalace na počkání

Provádíme základní instalace autorádií, navigací a handsfree jednotek, které najdete v naší nabídce. Zapojení probíhá v naší firmě na adrese Zahradní 158, Sibřina, Praha-východ. K instalaci se můžete jednoduše objednat zakoupením služby přímo na stránce vybraného produktu. Termín instalace s vámi dohodne náš pracovník.

Aktualizace navigací

Váš navigační přístroj nezná novou adresu, hlasí že jste mimo vozovku a nedokáže Vás již spolehlivě vést do cíle? Neodepisujte ho, ale vyberte si update map z největší nabídky navigačního softwaru na českém trhu nebo sveřte přístroj odborníkům, kteří provedou aktualizaci za Vás. Provádíme aktualizace přenostných i pevně zabudovaných navigací.

Odblokování autorádií

Svítí Vám na autorádiu nápis SAFE či CODE? Ztratili jste odpojením autobaterie kód k Vašemu autorádiu? Nebo jste zakoupili přístroj bez kódu na internetové aukci?  Pomůžeme Vám - provádíme odkódování většiny typů autorádií a navigací. Pro více informací navštivte stránky odblokování autorádií.

Aktivace obrazu za jízdy

Neumožňuje Váš přístroj přehrávání filmů za jízdy? Je obraz krátce po rozjetí vozu blokován? Dokážeme vám pomoci a váš systém odblokojume a zajistíme nerušené přehrávání multimédií po celou dobu jízdy. Poradíme si s originálními i dodatečně montovanými systémy.

Elektronické platby

Přijímáme
platby kartou

https://im9.cz/cb/1202-1.pngObdrželi jsme certifikát spokojenosti