Autoalarm TYTAN DS 612 GPS GSM CAN-Bus - GSM autoalarmy - Audiocom.cz

GSM autoalarmy

Doprava zdarma
Nainstalujeme
Novinka

 

Autoalarm TYTAN DS 612 GPS GSM CAN-Bus

Vaše cena:

5 790,00 Kč

(4 785,12 Kč bez DPH 21%)

 

 

Kód:

4301

Dostupnost:

1 den

Záruční doba:

24 měsíců

 

Stručný popis:

profesionální CAN-Bus autoalarm, GPS / GSM přesné sledování vozu, online komunikace přes mobilní / webové aplikace, SIM karta, nástupce úspěšného modelu TYTAN DS512

Další informace:

 

TrakeyCar DS612 autoalarm s GSM komunikací a sledováním GPS polohy (včetně ročního předplatného SIM karty).

Můžete ho také nazvat mladším bratrem úspěšného Tytan DS512. Autoalarm funguje téměř identicky, komunikuje se sběrnicí CAN, upozorňuje, oznamuje, ale dělá to trochu jinak, moderněji, online.

SIM karta včetne 1-letého předplatného služeb je součástí dodávky.

 

Hlavní změnou, kterou nabízí nový DS612, je způsob komunikace s uživatelem. Starší bratr Tytan DS512 používá pro komunikaci tradiční SMS. Nejnovější model známého výrobce autoalarmů Tytan, systém DS612 TrakeyCar využívá pro přenos dat bezdrátový internet. Veškerá komunikace Mezi alarmem a servery

 

Oznámení v trakeyCar DS612

Nový způsob komunikace autoalarmu trakeyCar DS612 vyžaduje, aby shromážděná data byla nejprve odeslána na server a poté předána specializované aplikaci na smartphonu.

Výhody jsou zřejmé:

• server může archivovat data až 3 měsíce zpět

• získáte možnost zobrazit historii jízd, zastávek a shrnutí tras

• zlepšuje komunikaci mezi aplikací ve vašem smartphonu a autoalarmem

• umožňuje používat webový prohlížeč z libovolného počítače připojeného k internetu

• více výstrah, jako je rychlost, opuštění zóny (geofence)

• upozornění na ztrátu komunikace - v případě výpadku nebo zarušení sítě GPS/GSM budete informováni

 

Tento způsob má oproti systému DS512 drobné nedostatky:

• data z vašeho alarmu jsou shromažďována na externím serveru (DS512 posílá SMS přímo do vašeho telefonu).

• pro funkci nového DS612 potřebujete smartphone nebo webový prohlížeč. Pro zaslání SMS zprávy od DS512 stačí běžný telefon.

• DS612 nezavolá. Bohužel, ale největší výhodou Tytan DS512 je prozvánění při spuštěném poplachu.

 

DS612 jako GPS monitoring

DS612, kromě poplachových a oznamovacích funkcí, nabízí také spoustu logistiky. Přístup z úrovně webového prohlížeče, náhled tras na mapě, přehled zastávek, ujetých kilometrů jsou užitečné doplňky, které vám umožní udržet větší kontrolu nad vozem.

 

Účinnost autoalarmu je do značné míry dána metodou jeho montáže s přihlédnutím k individuálnímu přístupu, ale především tomu, jak efektivně informuje vlastníka o pokusu o krádež. Nepočítejte s tím, že houkající siréna vyděsí zloděje.

Proto možnost vzdáleného upozornění přímo do smartphonu dramaticky zvyšuje efektivitu poplašného systému. Proto je TrakeyCar DS612 vedle DS512 jedním z nejlepších řešení a vaší optimální volbou.

 

Jak je to se zarušením GSM sí

Je pravda, že zloději se někdy snaží zamezit GSM oznámení pomocí rušičky. Ne vždy to ale účinné, ale pokud ano, aplikace Vás upozorní, že DS612 ztratil GSM signál a můžete jednat.

 

SIM karta a náklady na údržbu

Aby autoalarm DS612 mohl fungovat na základě sítě GSM, potřebuje nainstalovanou a aktivní SIM kartu. Výrobce jej kartou již vybavil a po jeho zakoupení je aktivní dalších 12 měsíců. Další roční období činnosti SIM karty se zakoupí prostřednictvím specializované aplikace TrakeyCar, v ceně 80 Euro / rok.

 

Spolupráce se sběrnicí CAN

TrakeyCar DS612 je moderní digitální autoalarm, který pracuje s CAN bus sběrnicí. Díky tomu jej můžete ovládat pomocí dálkového ovládání z výroby a samotná instalace je oproti analogovému alarmu jednodušší. Kromě přesných instrukcí nabízí výrobce schémata zapojení pro konkrétní model automobilu.

Pokud je vaše auto je starší klasické vozidlo bez CAN sběrnice, lze DS612 také nainstalovat, ale budete muset zakoupit příjímač dálkového ovládání + ovladače.

 

Programování

stejně jako DS512, má autoalarm poměrně málo nastavení a různé provozní režimy jako alarm, pager, digitální alarm, analogový atd. Vše lze jednoduše nastavit pomocí speciálního programátoru určeného pro PC (v češtině). Potřebný kabel USB/miniUSB - není součástí dodávky. Programátor navíc umožňuje: aktualizaci softwaru, volba podporovaných vozidel, vyčtení paměti poplachu, monitor diagnostických dat, zobrazení kvality signálu GSM a GPS, monitor analogových signálů a na sběrnici CAN, konfigurátor externích modulů.

 

Možnosti rozšíření

Stejně jako jiné autoalarmy, můžete jej rozšířit o přídavné moduly. V případě nového DS612, stejně jako staršího DS512, stojí za zmínku především výstupní modul AUX nebo přijímač ID. Modul AUX umožňuje ovládat externí zařízení, např. Nezávislé topení. Přijímač s identifikátorem umožní automatickou, bezobslužnou autorizaci funkce imobilizéru.

 

Trochu o aplikaci

Pro pohodlnou manipulaci s DS612 je k dispozici speciální aplikace pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS. Aplikace je intuitivní a umožňuje:

1. Varování o krádeži vozidla

2. Dálkové zapnutí a vypnutí

3. Kontrola stavu vozidla

4. Dotaz na umístění vozidla

5. Sledování napájecího napětí

6. Historie událostí

7. Informace o opuštění zóny GEOFENCE

8. Informace o překročení rychlosti

9. Upozornění na ztrátu komunikace

10. Přidání vozidla

11. Režim servisu

Provoz DS612 v zahraničí

TrakeyCar DS612 funguje v následujících zemích: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr (republika), Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Řecko, Guadeloupe, Španělsko, Nizozemsko, Irsko, Island, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Lotyšsko, Mallorca (Baleárské ostrovy), Malta, Monako, Německo, Norsko, Reunion, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Vatikán, Maďarsko, Velká Británie, Itálie, Rusko, Ukrajina, Srbsko a Kanárské ostrovy.

 

Porovnání DS612 s DS512

Pokud vás zajímá, zda si vybrat nový model DS612 nebo ověřený model DS512, následující přehled by Vám měl pomoci:

SIM karta: poskytnutá výrobcem - náklady na údržbu 80 Euro / rok / vlastní náklady - náklady na provoz cca 50,- kč / měsíc

oznámení: pouze pomocí vyhrazené aplikace / pomocí aplikace, SMS a vytáčení (vyzvánění)

služby z běžného mobilního telefonu: NE - pouze chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS / ANO - zprávy a hovory jsou zpracovávány mobilním telefonem

historie trasy: sledování ANO - až 3 měsíce zpět / NE - pouze aktuální poloha GPS

výstrahy: ANO - např. Překročení rychlosti, opuštění zóny / NE

informace o ztrátě signálu GSM:  ANO/ NE

programování alarmu: pouze pomocí softwaru/ pomocí příkazů SMS nebo softwaru

přehled tras / zastávek: ANO / NE

připojení prostřednictvím webového prohlížeče: ANO / NE

 

Balení

• autoalarm trakeyCar DS612

• GPS anténa

• blokovací relé s paticí

• kabeláž

• resetovací tlačítko

• LED

• kapotový spínač

 

Hodnocení výrobku:

12345

 

Vlastnosti

Porovnat

Značka:

UNIVERSÁLNÍ

 

Tématické zařazení:

 » Zabezpečení  » Autoalarmy  » GSM autoalarmy  

 

Elektronické platby

Přijímáme
platby kartou

https://im9.cz/cb/1202-1.pngObdrželi jsme certifikát spokojenosti