Parkovací kamera VW T6 - výklopné dveře - Zadní couvací kamery - Audiocom.cz

Zadní couvací kamery

 

Parkovací kamera VW T6 - výklopné dveře

Vaše cena:

2 510,00 Kč

(2 074,38 Kč bez DPH 21%)

 

 

Kód:

4464

Dostupnost:

2 dny

Záruční doba:

24 měsíců

 

Stručný popis:

AHD / CVBS parkovací kamera VW T6 / Caddy výklopné dveře

Další informace:

AHD / CVBS parkovací kamera integrovaná ve třetím brzdovém světle instalovaném v zadních výklopných dveřích.

Vhodné pro automobily:
VW Transporter T6 (2015-2024)
VW Caddy [2K] (Facelift 2015-2020)
*1

pouze pro automobily s výklopnými dveřmi

*1 - pro automobily s ostřikovačem zadního skla je nutné vyvrtat otvor pro trysku ostřikovače v červeném krytu světla (uchycení ostřikovače je uvnitř světla připravené)

Instalace do automobilu:
Kamera je integrována ve třetím brzdovém světle umístěném v horní části výklopných dveří, které nahrazuje originální brzdové světlo. Světelná signalizace brzdového světla je zajištěna originálním světlem. Připojovací konektor je schodný s originálním konektorem.

AHD (Analog High Definition) kamery jsou analogové kamery s vysokým rozlišením, které mohou přenášet video signály s vysokým rozlišením. Používají pokročilé technologie pro separaci barev a filtrování signálu k dosažení vysoké ostrosti obrazu 1920 x 1080 pixelů, která poskytuje výrazně ostřejší a detailnější obraz ve srovnání s běžnými systémy.
CVBS (Composite Video Baseband Signal) - základní forma analogového videosignálu. Maximální rozlišení 480 řádek (NTSC).

AHD rozlišení je možné využít pouze spolu s monitorem umožňujícím zobrazení vysokého rozlišení. 



Homologace:
FCC, CE, E-mark, ISO9001, TS16949, RoHs

 

Hodnocení výrobku:

12345

 

Vlastnosti

Porovnat

Značka:

VOLKSWAGEN

 

Tento produkt je zařazen ve značkách:

 » Volkswagen

 

Tématické zařazení:

 » Multimédia  » Parkovací kamery  » Zadní couvací kamery  

 

Elektronické platby

Přijímáme
platby kartou

https://im9.cz/cb/1202-1.pngObdrželi jsme certifikát spokojenosti