Instalace autorádií a navigací - Audiocom.cz

Instalace autorádií a navigací

Naše firma zajišťuje montáže autorádií a navigací již od roku 2004. Běhěm této doby jsme získali spoustu cenných zkušeností. Každou instalaci se zákazníkem dopředu zkonzultujeme dle typu vozidla a navrhneme nejoptimálnější řešení. Instalujeme základní autorádia, autorádia s bluetooth2DIN autorádia, autorádia s DAB, navigační systémy a handsfree sady  Systémy dokážeme maximálně propojit s Vašim vozem tak, aby fungoval multifunkční volant, zobrazení důležitých údajů a   původní výbava vozu. Od nás odjíždíte nejen s odborně nainstalovaným přístrojem, ale také Vás seznámíme s jeho ovládáním a především u navigací zajistíme jejich pravidelnou aktualizaci.

Ceník


Výměna / zapojení základního 1DIN autorádia: 300,- Kč

Výměna / zapojení autorádia s bluetooth: 600,- Kč
Výměna / zapojení multimediálního autorádia: 900,- Kč

Instalace navigačního systému: 1200,- Kč
Instalace handsfree sady: 1200,- Kč

 

Doba instalace

Specializujeme se na krátké instalace, které jsou hotové během 1-2 hod. Čas při čekání můžete strávit u svého auta nebo v naší prodejně, kde se můžete seznámit s novinkami v oblasti autohifi nebo využít bezdrátové sítě wifi. Můžete využít také spoustu zajímavých aktivit pro zábavu a volný čas, které najdete v nejbliším okolí. Pro ukázku vybíráme několik míst:

Příjemné prostředí v okolí Rokytky s velkým dětským hřištěm (100m)
Restaurce Břežanka Hrdlořezy (800m)
Restaurace u Eriky u Kyjského rybníka (1 km)
Fashion arena Štěrboholy (2 km)

Objednání

K instalaci se můžete objednat jednoduše přes náš eshop, kdy u vybraného produktu naleznete cenu instalace jako doplňkovou službu, kterou můžete přidat do nákupního košíku.

 

Dotazy


Technické dotazy vám rádi zodpovíme emailem před objednávkou nebo provedením instalace. Pro posouzení potřebujeme většinou znát rok výroby vozu, aktuální typ autorádia / infotainmentu a související výbavu. Kontaktujte nás na:

Elektronické platby

Přijímáme
platby kartou

https://im9.cz/cb/1202-1.pngObdrželi jsme certifikát spokojenosti