Navigace ŠKODA Amundsen MIB2 - Škoda - Audiocom.cz

Škoda

Doprava zdarma

 

Navigace ŠKODA Amundsen MIB2

Vaše cena:

19 990,00 Kč

(16 520,66 Kč bez DPH 21%)

 

 

Kód:

4070

Dostupnost:

Na dotaz

Záruční doba:

24 měsíců

 

Stručný popis:

Originální použitá navigace sériově vyráběná od roku 2016 do vozů Škoda, duální FM tuner, bluetooth handsfree a streaming, 2x slot na SD karty, zadní USB vstup, Apple Carplay, Android Auto, doživotní licence na mapy Evropy, české menu a hlasové ovládání, podpora online navigací Waze, Google maps

Další informace:

 

To nejlepší, co jsme schopni do vozů Škoda nabídnout. Profesionální navigační přístroj vyráběný německou firmou Technisat pro Volkswagen. Někdy označovaný jako STD2 nebo MIB 2, která pasuje do velké škály vozů VW výráběných od roku 2004 do 2019. Jednoduše nahradí starší navigace VW RNS510 / 310 / 315 nebo obyčejná rádia typu RCD 210 apod. Do vozu přináší nejmodernější funkce jako je Apple Carplay a Android auto - synchronizace obrazovky s mobilním telefonem a zobrazením online navigace Waze / Google maps. Mimo to je přístroj vybaven licencí na dožívotní offline mapy VW Group, které lze průběžně stahovat přímo z webových stránek. Nespornou výhodou je oproti starším přístrojům integrovaná bluetooth jednotka a odpadá tak nutnost pořízení další jednotky. Samozřejmostí je ovládání v češtině a propojení s palubním PC, klimatizací, parkovacími senzory nebo zadní kamerou.


Obsah dodávky:

Navigační přístroj Škoda Amundsen MIB 2. generace

Návod k autorádiu
Daňový doklad

Nainstalujeme:

Přístroj je možné v naši firmě nechat odborně nainstalovat včetně kompletního nastavení navigačního programu a bluetooth pomocí VW autodiagnostiky. Instalaci si jednoduše přidejte do košíku, kontaktujeme Vás ohledně termínu.

 

Hodnocení výrobku:

12345

 

Vlastnosti tovární navigace

Porovnat

Značka vozu:

Škoda

Výrobce:

TECHNISAT

 

Tento produkt je zařazen ve značkách:

 » Škoda

 

Tématické zařazení:

 » Autorádia  » Originální autorádia  » Škoda  

 » Tovární navigace  » Škoda  

 

Elektronické platby

Přijímáme
platby kartou

https://im9.cz/cb/1202-1.pngObdrželi jsme certifikát spokojenosti